26-05-2006 Święty
 

Wstępniak

Czyli czego się spodziewać.

Witam w miejscu spotkania różnych idei, odpałów itp. Nareszcie ruszył Konglomerat. W swoim założeniu ma on być czymś na kształt,czasopisma internetowego skrzyżowanego z galerią internetową. Jego formuła jest płynna i będzie cały czas ewoluować. Mam nadzieję że z czasem zaludni się ciekawymi ideami, niekonwencjonalnymi poglądami oraz ciekawymi pracami.Dołożymy wszelkich starań aby często tu zaglądano. Nie cofniemy się przed szantażem, torturami i terroryzmem. Zwoje mózgowe będą się skręcać i prostować z wysiłku. Wiadomo że w obecnej epoce ludzie są trochę zabiegani i nie zawsze mają czas. Dlatego postanowiliśmy zostać zwierzętami ponieważ zwierzęta mają go mnóstwo. Na początku pewnie będzię ciężko a może i grzecznie. Nie drżyjcie jednak albo i drżyjcie bo stan naszego mózgowia będzie się z czasem pogarszał, co skutkować będzie stałym wzrostem poziomu. Ba ! Przegonimy nawet wspaniałą Chińską gospodarkę.

Będziemy jak Bolek i Lolek jak Andrzej Gołota, Wojciech Jaruzelski, Scooter, Przemysław Edgar Gosiewski,Flip i Flap, Koziołek matołek, Kapitan Planeta, Mr Muscle, Jak Kasia Figura z Olą Kwaśniewską w jednym łóżku, jak doktor Paj-Chi-Wo, Cypisek, TytusRomekiAtomek, Filip z konopii i Karson z dachu. Jak Szataniści i Anabaptyści, terroryści, wolontariusze, jednym słowem jak Reksio i Colargol w związku partnerskim. Oraz jak Wanda co niemca nie chciała jak Franek Kimono, Lech Wałęsa, Gagarin i Rasputin.

JA Ojciec i Dyrektor Zapraszam.

Święty  

1.   6.12.2006   1:12:14 Święty
Autor przyznaje iż \\\"artykuł\\\" ten jest beznadziejny. Mimo to nie zostanie zdjęty. Najlepiej odpuścić sobie jego czytanie.