Autor
JustyśMatka Generalna
Autor
ŚwiętyOjciec Dyrektor
To jest zbieranina różnych zdjęć mojego autorstwa. Niektóre są nawet warte obejrzenia. Pewnie powinienem tu przynudzić że inaspiruje mnie natura, muzyka lub coś w tym stylu. To znaczy mam jakieś inspiracje ale nie będę o nich tutaj pierniczył. Zamiast tego wolę popisać takie bzdury jak teraz. Sronka powstała ponieważ postanowiłem pozbierać swoje wypociny i wrzucić w jedno miejsce. Mam jeszcze paru znajomych również beztalenci. Oni także będą tu ładować swoje mierne wyniki miernych poczynań.
Autor
FranyczHybryda
Efekt balansuje na granicy przypadku i narzuconych mu więzów. Prawie lynch. Żaden z nas nie wie co zrobił drugi. Podwójne ekspozycje okazały się w kilku przypadkach nie dwa ale 4 razy lepsze niż naświetlenia pojedyncze. To początek fotodadaistycznego projektu. Technika przestaje się liczyć Najlepsze założenie to brak założeń. Cyfra jeszcze poczeka.
Autor
FransUn Chien Andalou
Czasami czuję się rozdwojony. Bywa też gorzej.
Autor
A wszystkie
śmieci
nasze są
Piter The Litter
Oto od dawna oczekiwany serial pod tytułem: "A wszystkkie śmieci nasze są". Masa ludzi wieszała na mnie psy za opóźnienie (i słusznie). Nareszcie w końcu po żmudnym i długim skanowaniu, które odbiło się niekorzystnie na mojej psychice mogę zaprezentować ten oto serial. Akcja pierwszej części rozgrywa się pomiędzy czerwcem a wrześniem w odległym już 2004 roku.
Autor
JanekWikary